KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14534412
nr 1453 4412
Borgenhag. Signerad, daterad 64, stilleben. Olja på duk, 64x94cm, yttermått inklusive ram: 75x105cm
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 7 mars 2022
kl 19:38:10
100 kr
200 kr